Sunday 31/05/2020
Boxfit
09:00 - 09:45
Indoor Cycling
09:00 - 09:45
Body Combat
09:15 - 10:15
Move It
10:00 - 10:45
Swim Fit
17:30 - 18:30
Monday 01/06/2020
Battle Fit
06:45 - 07:20
Move It
09:15 - 10:00
Indoor Cycling
09:15 - 10:00
Racquets
09:30 - 11:00
Body Blast
09:30 - 10:30
Aqua Aerobics
09:45 - 10:30
Boxfit
10:15 - 11:00
Yoga
10:40 - 11:40
Trx
10:45 - 11:30
Junior Mighty Minis
11:30 - 12:30
Yoga
12:00 - 13:00
Senior Gym
12:30 - 13:30
Body Balance
12:30 - 13:30
Junior Circuits
16:30 - 17:00
Tai Chi
18:00 - 19:00
Step
18:15 - 19:15
Pilates
18:30 - 19:30
Move It
18:30 - 19:15
Jnr Int/adv Squash
18:45 - 20:15
Indoor Cycling
19:15 - 20:15
Circuits
19:30 - 20:30
Body Combat
19:30 - 20:30
Pilates
19:45 - 20:45
Tuesday 02/06/2020
Move It
06:45 - 07:30
Indoor Cycling
06:45 - 07:30
Indoor Cycling
08:15 - 09:00
Battle Fit
09:15 - 09:50
Aqua Aerobics
09:15 - 10:00
Indoor Cycling
09:15 - 10:15
Legs Bums & Tums
09:25 - 10:25
Pilates
09:30 - 10:30
Racquets
10:00 - 11:30
Kettlebells
10:30 - 11:15
Power Yoga
11:30 - 12:30
Yoga
18:00 - 19:00
Kettlebells
18:30 - 19:00
Body Pump
19:00 - 20:00
Circuits
19:00 - 20:00
Social Badminton
19:05 - 20:05
Body Balance
19:15 - 20:15
Indoor Cycling
19:30 - 20:30
Trx
20:15 - 21:00
Wednesday 03/06/2020
Battle Fit
06:45 - 07:20
Indoor Cycling
09:15 - 10:00
Move It
09:15 - 10:00
Step
09:25 - 10:25
Pilates
09:30 - 10:30
Boxfit
10:15 - 11:00
Deep Water Aqua
10:30 - 11:15
Body Balance
10:30 - 11:30
Parent & Baby Drop In
10:30 - 11:30
Senior Fit
10:35 - 11:35
Body Balance
11:35 - 12:35
Junior Mini Gym
12:00 - 12:45
Tai Chi
12:45 - 13:45
Pilates
12:45 - 13:45
Junior Mini Gym
13:00 - 13:45
Junior Beginner Squash
16:15 - 16:45
Junior Fun Squash
16:45 - 17:30
Kettlebells
18:30 - 19:15
Pilates
18:30 - 19:30
Battle Fit
18:30 - 19:05
Indoor Cycling
19:30 - 20:30
Cxworx
19:30 - 20:00
Basketball Scrimmage
20:00 - 21:30
Body Balance
20:00 - 21:00
Thursday 04/06/2020
Move It
06:45 - 07:30
Indoor Cycling
08:15 - 09:00
Battle Fit
09:15 - 09:50
Indoor Cycling
09:15 - 10:00
Pilates
09:30 - 10:30
Body Combat
09:30 - 10:30
Racquets
10:00 - 11:30
Move It
10:15 - 11:00
Swim Fit
10:30 - 11:30
Yoga
10:30 - 11:30
Trx
10:40 - 11:25
Body Balance
12:00 - 13:00
Junior Football
17:45 - 18:30
Body Balance
18:15 - 19:15
Junior Football
18:30 - 19:15
Trx
18:30 - 19:15
Ladies Squash Night
18:30 - 19:30
Social Badminton
19:15 - 20:15
Indoor Cycling
19:30 - 20:15
Pilates
19:30 - 20:30
Adult Squash
19:30 - 21:30
Power Yoga
19:30 - 20:30
Boxercise
19:35 - 20:35
Aqua Aerobics
19:45 - 20:30
Friday 05/06/2020
Battle Fit
06:45 - 07:20
Indoor Cycling
06:45 - 07:30
Indoor Cycling
08:15 - 09:00
Move It
09:15 - 10:00
Running
09:15 - 10:15
Indoor Cycling
09:15 - 10:00
Dance Fusion
09:25 - 10:25
Aqua Aerobics
09:30 - 10:15
Racquets
10:00 - 11:30
Yoga
10:30 - 11:30
Body Pump Express
10:35 - 11:20
Yoga
11:45 - 12:45
Pilates
12:00 - 13:00
Senior Gym
12:30 - 13:30
Yoga
13:00 - 14:00
Bouncy Tots
13:15 - 14:00
Yoga
14:10 - 15:10
Junior Beginner Squash
16:30 - 17:00
Junior Fun Squash
17:00 - 17:45
Indoor Cycling
17:30 - 18:15
Junior Improver Tennis
18:00 - 19:00
Body Combat
18:15 - 19:15
Battle Fit
18:30 - 19:15
Indoor Cycling
18:30 - 19:15
Family Tennis
19:00 - 20:30
Move It
19:30 - 20:15
Saturday 06/06/2020
Battle Fit
08:00 - 08:35
Body Pump
09:00 - 10:00
Indoor Cycling
09:00 - 10:00
Power Yoga
10:15 - 11:15
Junior Circuits
17:30 - 18:00
Sunday 07/06/2020
Indoor Cycling
09:00 - 09:45
Boxfit
09:00 - 09:45
Body Combat
09:15 - 10:15
Move It
10:00 - 10:45
Swim Fit
17:30 - 18:30
Monday 08/06/2020
Battle Fit
06:45 - 07:20
Indoor Cycling
09:15 - 10:00
Move It
09:15 - 10:00
Racquets
09:30 - 11:00
Body Blast
09:30 - 10:30
Aqua Aerobics
09:45 - 10:30
Boxfit
10:15 - 11:00
Yoga
10:40 - 11:40
Trx
10:45 - 11:30
Junior Mighty Minis
11:30 - 12:30
Yoga
12:00 - 13:00
Body Balance
12:30 - 13:30
Senior Gym
12:30 - 13:30
Junior Circuits
16:30 - 17:00
Tai Chi
18:00 - 19:00
Step
18:15 - 19:15
Move It
18:30 - 19:15
Pilates
18:30 - 19:30
Jnr Int/adv Squash
18:45 - 20:15
Indoor Cycling
19:15 - 20:15
Body Combat
19:30 - 20:30
Circuits
19:30 - 20:30
Pilates
19:45 - 20:45
Tuesday 09/06/2020
Move It
06:45 - 07:30
Indoor Cycling
06:45 - 07:30
Indoor Cycling
08:15 - 09:00
Aqua Aerobics
09:15 - 10:00
Indoor Cycling
09:15 - 10:15
Battle Fit
09:15 - 09:50
Legs Bums & Tums
09:25 - 10:25
Pilates
09:30 - 10:30
Racquets
10:00 - 11:30
Kettlebells
10:30 - 11:15
Power Yoga
11:30 - 12:30
Yoga
18:00 - 19:00
Kettlebells
18:30 - 19:00
Circuits
19:00 - 20:00
Body Pump
19:00 - 20:00
Social Badminton
19:05 - 20:05
Body Balance
19:15 - 20:15
Indoor Cycling
19:30 - 20:30
Trx
20:15 - 21:00
Wednesday 10/06/2020
Battle Fit
06:45 - 07:20
Move It
09:15 - 10:00
Indoor Cycling
09:15 - 10:00
Step
09:25 - 10:25
Pilates
09:30 - 10:30
Boxfit
10:15 - 11:00
Parent & Baby Drop In
10:30 - 11:30
Deep Water Aqua
10:30 - 11:15
Body Balance
10:30 - 11:30
Senior Fit
10:35 - 11:35
Body Balance
11:35 - 12:35
Junior Mini Gym
12:00 - 12:45
Tai Chi
12:45 - 13:45
Pilates
12:45 - 13:45
Junior Mini Gym
13:00 - 13:45
Junior Beginner Squash
16:15 - 16:45
Junior Fun Squash
16:45 - 17:30
Pilates
18:30 - 19:30
Battle Fit
18:30 - 19:05
Kettlebells
18:30 - 19:15
Indoor Cycling
19:30 - 20:30
Cxworx
19:30 - 20:00
Body Balance
20:00 - 21:00
Basketball Scrimmage
20:00 - 21:30
Thursday 11/06/2020
Move It
06:45 - 07:30
Indoor Cycling
08:15 - 09:00
Battle Fit
09:15 - 09:50
Indoor Cycling
09:15 - 10:00
Pilates
09:30 - 10:30
Body Combat
09:30 - 10:30
Racquets
10:00 - 11:30
Move It
10:15 - 11:00
Yoga
10:30 - 11:30
Swim Fit
10:30 - 11:30
Trx
10:40 - 11:25
Body Balance
12:00 - 13:00
Junior Football
17:45 - 18:30
Body Balance
18:15 - 19:15
Junior Football
18:30 - 19:15
Trx
18:30 - 19:15
Ladies Squash Night
18:30 - 19:30
Social Badminton
19:15 - 20:15
Pilates
19:30 - 20:30
Adult Squash
19:30 - 21:30
Indoor Cycling
19:30 - 20:15
Power Yoga
19:30 - 20:30
Boxercise
19:35 - 20:35
Aqua Aerobics
19:45 - 20:30
Friday 12/06/2020
Indoor Cycling
06:45 - 07:30
Battle Fit
06:45 - 07:20
Indoor Cycling
08:15 - 09:00
Indoor Cycling
09:15 - 10:00
Move It
09:15 - 10:00
Running
09:15 - 10:15
Dance Fusion
09:25 - 10:25
Aqua Aerobics
09:30 - 10:15
Racquets
10:00 - 11:30
Yoga
10:30 - 11:30
Body Pump Express
10:35 - 11:20
Yoga
11:45 - 12:45
Pilates
12:00 - 13:00
Senior Gym
12:30 - 13:30
Yoga
13:00 - 14:00
Bouncy Tots
13:15 - 14:00
Yoga
14:10 - 15:10
Junior Beginner Squash
16:30 - 17:00
Junior Fun Squash
17:00 - 17:45
Indoor Cycling
17:30 - 18:15
Junior Improver Tennis
18:00 - 19:00
Body Combat
18:15 - 19:15
Indoor Cycling
18:30 - 19:15
Battle Fit
18:30 - 19:15
Family Tennis
19:00 - 20:30
Move It
19:30 - 20:15
Saturday 13/06/2020
Battle Fit
08:00 - 08:35
Indoor Cycling
09:00 - 10:00
Body Pump
09:00 - 10:00
Power Yoga
10:15 - 11:15
Junior Circuits
17:30 - 18:00